O nás

Poslání & Vize

Představení značky TBH

Kdo je pracovitý a pilný, TBH vás podporuje. Vy, kdo neustále přemýšlíte, vymýšlíte, vytváříte a rozvíjíte své nápady a proměňujete je v užitečné produkty. My od společnosti TBH tyto vynálezy podporujeme tím, že výrobním společnostem poskytujeme základní filtrační a odsávací systémy, které udržují vás a vaše spolupracovníky zdravé. Chceme, abyste zůstali kreativní. Měli byste se plně soustředit na svou práci a my vám zajistíme bezpečné pracovní prostředí a čistý vzduch.

 

FILOZOFIE TBH 

Od roku 1992 je naším úkolem chránit pracovní procesy před škodlivými částicemi a zplodiny. TBH je nezávislá společnost se sídlem v Straubenhardtu (Bádensko-Württembersko) v Německu. Jsme jedním z lídrů na trhu v oblasti vysoce kvalitní odsávaní a filtrační technologie pro průmyslové a zdravotnické  aplikace. Naší filosofií je navrhovat výrobky, které z ovzduší odstraňují škodlivé částice a plně splňují mezinárodní a evropské normy. 

Chceme, aby naši zákazníci zůstali zdraví při výrobě jakéhokoli druhu výroby pájením, svařováním, laserovou výrobou nebo jinými procesy, které vytvářejí škodlivé částice. Začali jsme jako malá společnost s několika málo lidmi a nyní máme více než 40 zaměstnanců. Nacházíme se v Black Forrest a dodáváme naše filtrační a odsávací systémy do více než 80 zemí po celém světě. V těchto zemích působíme buď přímo, nebo pomocí distributorů, kteří nás podporují v udržování vynikající kvality. 

 

TBH VIZE

Naše vize je trojitá ochrana lidí, životního prostředí a strojů. Nabízíme vysoce kvalitní filtrační, odsávací a ekologickou technologii. Vyvíjíme a vyrábíme všechny naše systémy v naší továrně v Německu. Jsou modulární a kompaktní, takže je můžeme snadno přizpůsobit vašim procesům. V naší továrně neexistuje montážní linka. Skuteční lidé vytvářejí každý systém samostatně.

Během práce by žádné škodlivé částice neměly poškodit žádného výrobce. Jsme spolehlivým partnerem v oblasti bezpečnosti na pracovišti tím, že udržujeme vzduch v čistotě od všech škodlivých látek. Procesy bez kontaminace jsou velmi důležité, pokud jde o zachování udržitelné ochrany člověka, životního prostředí a strojů. Záleží nám na vašem zdraví a bezpečnosti. Podporujeme vaše úsilí o zřízení pracovišť bez kontaminantů. Naše vysoce kvalitní filtrační a odsávací systémy TBH v kombinaci s našimi zkušenostmi získanými vývojem četných řešení specifických pro zákazníka jsou připraveny splnit vaše výzvy. Naší prioritou je vaše bezpečnost.

 

POSLÁNÍ TBH 
Chceme plně vyhovět potřebám naších zákazníků a nabídnout vám ty nejlepší služby. Jsme otevření a ambiciózní. Chceme, abyste byli spokojeni s našimi produkty a službami. Naším cílem je poskytovat našim zákazníkům ty nejlepší možné služby od našich specializovaných pracovníků. Podporujeme vaše úsilí o zřízení pracovišť bez kontaminantů. Naše vysoce kvalitní filtrační a odsávací systémy TBH v kombinaci s našimi zkušenostmi získanými vývojem četných řešení specifických pro zákazníka jsou připraveny splnit vaše výzvy. Naší prioritou je vaše bezpečnost.